84. Konvent Společenství Úplňku – Craft House Prague

Publikováno dne: 13.12.2016

No, byla by to hezká tradice, ale technicky asi těžko uskutečnitelná. Co? Dávat místo srazu u podniku z předchozího konventu. Tak se tak stalo aspoň protentokrát: sešli jsme se ve dveřích Novoměstského pivovaru.

Pak jsme se vydali na dobrodružnou cestu přímo útrobami úřednického leviathanu, molochu či obludy. Vešli jsme tlamou z Vodičkovy a vyšli, ehm, kloakou do Navrátilky. Pak stačí zahnout doleva a po dvaceti metrech jsme tam.
Craft House. Jeden z nejlépe zásobených multitapů v Praze, možná spolu s Beer Geekem vůbec nejlépe. Nejen vybrané americké laskominy typu Stone i s jeho Drzým levobočkem, ale i mikkelerové, de molenové, pár polských špiček, belgičani a velmi dobře vybraná česká reprezentace. Prostá nálevna bez zbytečných od piva rušících kravin, tady je pivo tím hlavním středobodem, ne obrázky na stěně či stylové židle.
K zakousnutí zapíčené panini, sendviče (takové ty módní bio severské) a nějaký ten studený talíř. Na večeři sem nechoďte, ledaže rádi večeříte piva s voltáží osm plus. Zakousnutí je to spíš coby degustační sousto. Jasněže vám donesou i džbánek s vodou, protože z takových titulů máte v tlamě za chvíli zmatek. Hlavu vám ale voda nevypláchne, dojmy si utřídíte až doma. Nebo možná u normálního ležáku.

www.crafthouse.cz

* 10 2 2 2 2 2 4 24
6 1 1 2 3 2 2 17
8 1 1 1 2 2 3 18
10 1 1 2 2 3 2 21
9 1 1 1 2 2 3 19
9 2 2 0 1 2 2 18
  52 8 8 8 12 14 16 117

2 komentáře k článku:
“84. Konvent Společenství Úplňku – Craft House Prague”

  1. Pochodak píše:

    Vůbec nechápu lidi co si takto vybaví hospodu ?? Já bych to nechtěl ani zadarmo. Přitom výběr piv je opravdu sqělý !!! To jsou častokrát laskominy, který jinde nedostanete. Jen mi zkrátka moc nechutnají v takovémto prostředí. To je fakt až ODPORNĚ NEHOSPODSKÝ. Přitom tomu museli dát hodně peněz a hlavně práce. A výsledek je, že mě tam tedy znovu již neuvidí i kdyby tam měli ty nejlepší piva světa !!!

  2. Ber 8 píše:

    No, to je věcí vkusu. Já zas nemusím takové ty „útulné“ hospůdky. Líbí se mi čistý účelný interiér bez pičičand. A když to pak zaplněj lidi, teprve to získá ksicht.
    Jo, ty pohovky, to je dost nezvyklý, ale jsou lidi, který přesně tohle hledají, tak ať to mají. Já bych si tam nesedl, páč bych se přes břicho nevohnul k pivu.

Komentáře

Pro přidání nového komentáře k tomuto článku, se musíte nejprve přihlásit.

Webdesign: Kabris|NET