122. Konvent Společenství Úplňku – Andělský pivovar

Publikováno dne: 01.06.2020

Zde je dojem komtura, tedy mě: sešli jsme se před kostelem sv. Václava, všichni přišli vzorně a včas. Tři a půl měsíce jsme se někteří neviděli a tak jsme na sebe koukali, co se s námi stalo, dva zhubli, jeden přibral a další zkrátil mařenu a vykašlal se na ženu…

Poté jsme lehkým krokem vyrazili do blízkého pivovaru, hoši tušili kam je zavedu. Došlo jim to hned. Zasedli jsme k připravenému stolu na zahrádce a objednali první pivo z mnoha. Jeden náš člen hned na začátek objednal i skřítky :-O na dotaz proč, řekl: „protože chci a je to na mě“ více neřekl. Teprve když je přinesli, tak nám prozradil, že se v březnu, v době, kdy jsme se neviděli stal prasetem – prase = pracující senior…

Tak jsme je do sebe za zpěvu skřítkovské písně hodili a jemu popřáli mnoho let čerpání důchodu!!! Neb jeden z nás přidal k dobru zprávu, že jeho kamarád umřel hned druhý den důchodu a tak se na něj těšil… Ber8 zase málem umřel, tentokrát se mu špatně dýchalo nebo tak nějak. Objednali jsme jídlo zhusta třikrát tresku, dvakrát křídla a jednou burger s trhaným masem, ten byl dle slov konzumenta asi nejlepší, jinak průměr.

To samé již předtím objednaná klobása a nakládané sýry jako předkrm a smažené bramborové lupínky jako zákrm. Bavili jsme se hlavně o koronaviru a ženských až do zavíračky zahrádky ve 22h, pak jsme se přemístili dolů do pivovaru avšak jen na hodinu, protože v době koronavirové je zavíračka všech zařízení ve 23h a obsluha byla samozřejmě nekompromisní. Dole v pivovaru nám zase naprosto příšernou zkazku vyprávěl Gynko, který neumí vyprávět ani vtipy ani vlastní příběhy.

Všichni se tak nudili, že jsme museli objednat další, teprve druhé skřítky za celý večer a s chutí je vypili.. a to je celý! Fsufka: světe dif se, ale tento večer Pocho opět neusnul!!! Na závěr bych rád zmínil, že Icen každou chvilku čeká malého Icikena, který dostane i své druhé jméno Džošua. Prý nás nezapomene pozvat na zapíječku!!!

Bylbort

 
  7 3 3 3 2 3 3 24
  7 3 3 3 3 3 3 25
* 8 4 3 4 4 4 4 31
  6 4 1 3 4 3 4 25
  8 4 4 5 5 4 4 34
  8 3 3 5 4 4 4 31
  44 21 17 23 22 21 22 170

Komentáře

Pro přidání nového komentáře k tomuto článku, se musíte nejprve přihlásit.

Webdesign: Kabris|NET