120. Konvent Společenství Úplňku – Beer Bar Black Swine

Publikováno dne: 10.01.2020

Toho večera jsme se sešli ve stanici podzemky na Flóře u turniketů a lehkým krokem vyrazili do blízkého baru, hoši až do poslední chvíle netušili kam je zavedu, teprve na dohled baru Beer Bar Black Swine pochopili. Po krásné fotce před barem, kterou však neuvidíte, jsme vešli. Z počátku nic nenasvědčovalo tomu, že tento večer bude vostrej. Tak jsme zasedli k připravenému stolu a na začátek objednali Albrechta 10° z níž byli všichni překvapeni, protože chutnala spíš jako jedenáctka možná i dvanáctka, měla plné tělo a měla příjemnou hořkost. Teda všichni ne, Icen objednal NEIPU, jak jinak, a Pochoďák limonádu páč v lednu prý nepije, cvok je to…

Výjimečně nám Ber8 nevyprávěl jak včera málem umřel, tak jako vždy. Objednali jsme tedy předkrmy v podobě Bismarcku, utopence a tataráku. Zvláště Bismarck všechny oslovil. Že nevíte co to je? Je to sleď v housce s cibulí, velmi oblíben u našich německých sousedů. Po předkrmu najednou z ničeho nic přišel Icen s tím, že jeho drahá je v tom, a že to bude syn.. V tu chvíli jsme mu začali pomáhat s výběrem jména, protože byl bezradný. První padlo jméno Izik čteno Icik, velmi oblíbené jméno Gýnka, pak také Schlomo čteno Šlomo, dále Šalamoun, Ježíš a Jidáš. Icenovi se velmi líbila tato jména, tak napsal drahé polovičce, ale ta k našemu velkému překvapení všechna odmítla. Pak s prozřetelností sobě vlastní přišel Ber8 se jménem Iziken čteno Iciken, protože si uvědomil, že toto jméno bylo zvěstováno kapelou YES v písni It can happen v 58s. Nakonec to bude podle Icena buď Iciken, psáno stejně jako čteno, nebo jen Ken, ještě se prý rozmyslí..

Po jídle v podobě burgeru a smažáku z goudy jsem navrhl dát si skřítky na oslavu mého ročního působení ve Společenství úplňku. Dali jsme čtyřikrát chillivišňovku a jednu vodku pepřůvku a espreso pro Pochoďáka, v lednu nepicího. Pak došlo i na regulerní skřítky i s hymnou. Byli jsme v tu chvilku trochu hlučnější a v tom se k nám přitočil číšník se slovy, že o patro výše spí dítě. Koukali jsme jako sůvy z nudlí, protože jsme nevěděli jestli to je vtip nebo to myslí vážně. A na to konto začal hovořit doktor zvěrolékař J. M. Padoleaf: „nějaké spaní dítěte, to je nic proti tomu, co jsem zažil já před lety“ pravil. „To já tahal jedné malé dívce chrousty z prdele pinzetou, protože jí chtěli vlézt do pipiny!!!!!“ V tu chvíli všichni zkoprněli, cože? Chrousty? On na to: „možná to byli tesaříci“. My na to, cože???? „No byly to takový červíci“….

A to už Icenovi bylo jasné, protože s tím má osobní zkušenosti, že myslí roupy dětské…. A Padoleaf nám začal barvitě popisovat jak to dělal a my si objednali to nejsilnější pivo co tam měly, tedy Tramvaj 22° !!! Abychom co nejdříve zapomněli !!! A pak ještě další a další…. Fsufka: světe dif se, ale tento večer Pocho neusnul, dokonce byl schopen řídit auto. Na závěr jsme dali ještě Gulden Draaka a ještě jednu Tramvaj, zaplatili a šli spát, v hlavách přemítaje o chroustech!!!

Bylbort

www.blackswine.cz

 
  9 3 4 4 3 2 4 29
  8 4 2 3 4 3 3 27
* 9 5 4 4 2 4 4 32
  8 4 3 3 3 4 4 29
  9 4 3 4 4 3 5 32
  9 3 5 5 4 5 4 35
  52 23 21 23 20 21 24 184

Komentáře

Pro přidání nového komentáře k tomuto článku, se musíte nejprve přihlásit.

Webdesign: Kabris|NET