104. Konvent Společenství Úplňku – Nová Pinta

Publikováno dne: 24.09.2018

Je to pořád dokola, sraz na Palačáku, cca 500 metrů pěšky a zase jsme v hospodě. Tentokrát Nová Pinta. Při výběru jsem si dal opravdu záležet a hned jsem bratrům sdělil, že je to nejlepší hospoda v Praze, kde jsem za poslední rok byl.

Piva na čepu totiž mají různá, český ležák, české minipivovary i britské a belgické speciály. Kuchyně je v Nové Pintě skvostná, nemyslím zařízení, tam nás nepustili, ale to co místní kuchyně produkuje. Jídel je málo, ale skvěle chuťově vyvážená a dělaná z kvalitních surovin.

Specialitou je také jakýsi prosklený chlazený „humidor“ na piva, na který vidíte prakticky z každého místa restaurace. Je používaný na lahvová piva. V nabídce má také restaurace, dva ochutnávkové pivní bary, hezkou „pivní“ výzdobu, nebo také setkání s účastníky berlínského maratonu, ještě s medailemi na prsou a v oblečení v kterém se maratonu účastnili. Vzhledem k tomu, že se maraton běžel v sobotu a my je tam potkali v pondělí……….jedná se o jednu z největších záhad v moderní historii pražských hospod.

Konec mám opět, díky kvalitnímu fernetu v mlhách a tak nechám bratry, ať mě doplní a Novou Pintu patřičně ohodnotí.

Icen

www.novapinta.cz

 
  10 4 5 5 2 3 5 34
  7 3 4 4 4 3 4 29
  10 4 5 4 3 4 5 35
9 3 5 5 4 4 4 34
  10 5 4 5 4 4 5 37
  9 5 5 5 4 4 4 36
  55 24 28 28 21 22 27 205

2 komentáře k článku:
“104. Konvent Společenství Úplňku – Nová Pinta”

 1. Pochodak píše:

  Fíha !!!
  Sám jsem se nechápal, ale musel jsem dát takové vysoké hodnocení !!!
  A to jsem ještě nedal nejvíc ?? Ale 9 za pivo byla fakt zasloužená a ty tři pětky a tři čtyřky taky. A to jsem i tak trochu prudil personála skrzevá jídla a von to vše vydejchal a byl porád milej 🙂 !!!
  Sakra jsem MOC rád, že vím o hospodě skoro v centru kam můžu někoho významýho zaháhnout a ani kuchyň, ale ani výběr piv mi neudělá ostudu !!!
  Díky Pinto 🙂 !!!

 2. Gynko píše:

  Jako služebně nejmladší z bratrů oceňuji výsadu, které se mi dostalo, že za deset let fungování SÚ (a po mém ročním působení) jsem měl možnost navštívit nejlépe hodnocenou putyku. Bylo to opravdu excelentní! A to bych řek´, že Ber8 trochu podcenil atmosféru. 2 body mi přijde málo, protože hospoda byla sice prázdná při našem příchodu, ale postupem času se zaplnila. Ale tak to prostě s hodnocením někdy bývá…. Každopádně platí: „Icen na Hrad!!!“

Komentáře

Pro přidání nového komentáře k tomuto článku, se musíte nejprve přihlásit.

Webdesign: Kabris|NET